12 předností výrobků Brunswick


01.

Originální Brunswick matice

Používá se k upevnění mantinelů k břidlicové desce. Umožňuje uplatnit o 70 % více točivého momentu ve srovnání s ostatními maticemi. Poskytuje plynulý přechod spoje mantinelů a břidlicové desky pro lepší herní vlastnosti.

02.

Tvrzená klenutá podložka

Chcete-li zachovat integritu spojení mantinelů s hrací plochou v dlouhodobém horizontu, je tvrzená klenutá podložka to nejlepší. Poskytuje konstantní tlak mezi mantinelem a břidlicí.

03.

Brunswick SuperSpeed

Mantinely SuperSpeed jsou standardem ve výrobě za víc než 70 let. Používají se na všech stolech Brunswick Authentic. Jsou vyrobeny dle přesných specifikací Brunswick ve vlastní výrobě. Na horní a zadní ploše mantinelu je nalepena tenká vrstva bavlněného plátna, která umožňuje lepší přesnost odrazu koule.

04.

Vysokotlaké lepení

Přesné umístění a pevné nalepení jsou důležitým prvkem kulečníkového stolu Brunswick. K tomu se používají automatizované pneumaticky ovládané stroje pro přesné uchycení, které se nemění.

05.

Přesná výška hrany

Perfektní odraz zajistí přesné umístění výšky hrany mantinelu po celém kulečníkovém stole.

06.

Pevný dřevěný rám

Vrchní rám kulečníkového stolu je vyroben z tvrdého masivního dřeva. Je vyroben podle náročných standardů zajišťující perfektní základ pro nalepení gumových mantinelů.

07.

Zapuštěné sponky

Ve spodní části rámu je vyfrézována polodrážka pro sponky a plátno. Vrchní rám je potom spojen po celém obvodu kulečníkového stolu s břidlicovou deskou ve stejné výšce.

08.

Stabilní spárovka

Brunswick používá jemnou truhlářskou techniku lepení širokých dřevěných dílů. Lepená spárovka vytvoří silnější a stabilnější konstrukci která vydrží po celé generace.

09.

Spojení základního rámu

Masivní dřevěný hranol s vyfrézovaným ozubem zajišťuje nejpevnější spojení základního rámu pro položení trojdílné břidlice. Hranol je umístěn pod každou spárou břidlicové desky a tím se dosáhne pevné hrací plochy jakoby byla deska z jednoho dílu.

10.

Pevné spojení nohou

Brunswick používá pro spojení nohou s konstrukcí kulečníkového stolu pevné pozinkované ocelové pláty se silnými šrouby. Tímto řešením je možné instalovat stůl kdekoliv v interieru.

11.

Vysušený materiál

Cílem společnosti Brunswick je poskytovat zákazníkům produkt na celý život. Všechny díly z masivního dřeva jsou vysušeny na 6-8% vlhkosti. Potom jsou obarveny a zakonzervovány aby nedošlo k dalšímu vysoušení a „pracování“ dřeva.

12.

Břidlicová deska

Hrací plocha kulečníkového stolu je vyrobená z trojdílné brazilské břidlice tl. 26 mm podlepené rámem z MDF. Při výrobě jsou kladeny nejpřísnější nároky na kvalitu materiálu.

Platí pro většinu stolů řady Authentic

Máte zájem o kulečníkový stůl Brunswick?

Servis a prodej kulečníků je nadále V PROVOZU